Haberler

Sosyal Market Açıldı

Osmangazi Kaymakamlığı olarak hazırlık çalışmalarını tamamladığımız, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızca İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sosyal yardım kapsamında hizmet sunacak olan “Sosyal Giyim Mağazamızı”, II. Murat Cami, Türbe ve Külliyesinin bir parçası olan tarihi Muradiye Hamamı bünyesinde hizmete açıldı.

Sayın Bursa Valimiz, Büyükşehir B. Başkan Vekilimiz, Yıldırım ve Nilüfer ilçe Kaymakamlarımız, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Mütevelli Heyet üyelerimiz ve Mahalle Muhtarlarımızın katılımı ile açılışını gerçekleşen mağaza açılışında konuşan Kaymakamımız Zafer Orhan;

Mağazamıza destek veren başta Bursa ve İstanbul merkezli tüm hayırsever tekstil firmalarına teşekkür ediyorum. Kentimizin tarihi merkezinde Hayırsever Vatandaşlar ile İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız arasında köprü oluşturacak Sosyal Mağaza’nın Bursa’mıza hayırlı olmasını diliyorum. Sosyal Mağazanın hazırlanmasında emekleri geçen Osmangazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet üyelerimiz, Vakıf Müdürümüz ve personeline teşekkür ediyorum dedi.